Informacje i OgłoszeniaUsterki/Błędy na forum.

Ważne informacje dotyczące forum
Regulamin forum
Awatar użytkownika
GameMaster
Moderator
imie: Mateusz
Silnik: Z16XEP
Wyposażenie: Enjoy
KM: 105
GG: 12746629
Województwo: Dolnośląskie

Usterki/Błędy na forum.

Postautor: GameMaster » 26 cze 2017, o 15:34

Zakładam temat chociaż pamiętam, że takowy był ale znikł nie wiadomo gdzie.
Od dłuższego czasu dzieją się dziwne rzeczy na forum i wydaje mi się, że nic nie jest z tym robione.

JEŚLI KTOŚ WIDZI JAKIEŚ BŁĘDY PROSZĘ O WYPISYWANIE ICH W TYM TEMACIE

Błędy dla administracji:
- Brak powiadomień o nowych postach

Błędy dla użytkowników:
- Błąd z wysyłaniem wiadomości prywatnych
Po kliknięciu wyślij wywala błąd
Fatal error: Uncaught exception 'Symfony\Component\DependencyInjection\Exception\ServiceNotFoundException' with message 'You have requested a non-existent service "notification.method.board".' in /astra/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/ContainerBuilder.php:806 Stack trace: #0 /astra/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/ContainerBuilder.php(444): Symfony\Component\DependencyInjection\ContainerBuilder->getDefinition('notification.me...') #1 /astra/phpbb/notification/manager.php(905): Symfony\Component\DependencyInjection\ContainerBuilder->get('notification.me...') #2 /astra/phpbb/notification/manager.php(897): phpbb\notification\manager->load_object('notification.me...') #3 /astra/phpbb/notification/manager.php(459): phpbb\notification\manager->get_method_class('notification.me...') #4 /astra/phpbb/notification/manager.php(378): phpbb\notification\manager->add_notifications_for_users('notification.ty...', Array, Array) #5 /astra/includes/functions in /astra/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/ContainerBuilder.php on line 806

Wiadomość, mimo to zostaje wysłana.

Awatar użytkownika
Nakashi
Klubowicz
imie: Mariusz
Silnik: Z20LEL
Wyposażenie: Sport
GG: 3280128
Województwo: Opolskie

Re: Usterki/Błędy na forum.

Postautor: Nakashi » 26 cze 2017, o 19:31

TEST
I zadziałało.
Za każdym razem gdy napiszę post widzę to :

Kod: Zaznacz cały

Fatal error: Uncaught exception 'Symfony\Component\DependencyInjection\Exception\ServiceNotFoundException' with message 'You have requested a non-existent service "notification.method.board".' in /astra/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/ContainerBuilder.php:806 Stack trace: #0 /astra/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/ContainerBuilder.php(444): Symfony\Component\DependencyInjection\ContainerBuilder->getDefinition('notification.me...') #1 /astra/phpbb/notification/manager.php(905): Symfony\Component\DependencyInjection\ContainerBuilder->get('notification.me...') #2 /astra/phpbb/notification/manager.php(897): phpbb\notification\manager->load_object('notification.me...') #3 /astra/phpbb/notification/manager.php(459): phpbb\notification\manager->get_method_class('notification.me...') #4 /astra/phpbb/notification/manager.php(378): phpbb\notification\manager->add_notifications_for_users('notification.ty...', Array, Array) #5 /astra/phpbb/notification in /astra/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/ContainerBuilder.php on line 806

Post dodaje się normalnie, ale zamiast przekierować mnie do tematu z napisanym postem widzę tylko ten komunikat.

Awatar użytkownika
majuch11
Klubowicz
imie: Mateusz
Silnik: Z20LEL
Wyposażenie: Cosmo
KM: 170
Województwo: Wielkopolskie
Kontaktowanie:

Postautor: majuch11 » 27 cze 2017, o 06:16

Ja tez.

Awatar użytkownika
Dawids
Forumowicz
imie: Dawid
Silnik: Z19DTH
Województwo: Dolnośląskie

Postautor: Dawids » 2 sie 2017, o 19:37

Nie wiem o co chodzi ale chyba nie dochodzą do mnie Pw...:( Wyskakuje mi na górze powiadomienie o wiadomości Pw a jak klikne to wywala to: "Nie masz uprawnień, by czytać oczekujące prywatne wiadomości "
O co chodzi ? Usunąłem juz nadmiar wiadomosci w folderze "odebrane" i "wysłane"

Nuniek
Moderator
imie: Łukasz
Wyposażenie: Sport
KM: 150
GG: 2930411
Województwo: Śląskie

Postautor: Nuniek » 6 sie 2017, o 01:15

Co z tymi prywatnymi wiadomościami? Kiedy to będzie ogarnięte?

Awatar użytkownika
BOSS777
Forumowicz
imie: Kamil
Wyposażenie: Cosmo
KM: 150
Województwo: Małopolskie

Postautor: BOSS777 » 11 paź 2017, o 11:16

""Należy wprowadzić przynajmniej dwie opcje ankiety.""

taki komunikat mi się wyświetla jak chce zmienić pierwszy watek w moim temacie w moim samochodzie, chce po prostu go uaktualnić przedtem się dało

jak sobie z tym poradzić ?